Content Management Powered by CuteNews
 
zer zel
Editörden, Editor, Say 9

Editörden

Editor, Say 9

Sevgili Saz ve Söz okuyucular, 

 
Yeni bir yln banda olduumuz u zamanlarda, bitmek bilmeyen bir gecikmeye ramen sizlere dergimizin yeni says ile ulatmz için mutluyuz.
 
evk ve azim gücümüzü ikiye katlayacak olan dergimizin editörü Okan Yunusolu askerlik vazifesini bitirdi ve aramza katld. Kendisinden bundan sonraki saylarda siz deerli okuyucularmz adna önemli mesailer bekliyoruz.
 
Bu saymzda müzik okuyucular için çok önemli olduunu düündüümüz, kitap gibi bir röportaj gerçekletirdik. Yazlaryla desteklerini bizden esirgemeyen Ümit Sakman, Dr. Ozan Yarman  ve Esrâ Berkman'a, hususan dergimizin röportaj önerisini memnuniyetle kabul eden Yldz Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarm Fakültesi Dekan, Kānūnî Prof. Rûhî Ayangil’e tüm dergi ekibi adna teekkür ederim.
 
Kitap - CD tantmlar ve genç müzisyenlerimizle yaplan röportajlarn yannda dergimizin bu saysnda, tamamn doru çözüp gönderen ilk üç kiinin Pan Yaynlar tarafndan kitap ile ödüllendirilecei bir adet bulmacamz olacak. Mükâfâtmz ise Bülent Aksoy'un yayna hazrlad, ¨Cüneyd Orhon Anlatyor: Radyo Günlerim¨ isimli kitap. Bu büyük desteklerinden ötürü Pan Yaynlar'ndan Ik ve Ferruh Gencer'e ükranlarmz sunuyoruz.
 
Gönüllü  katlmla ve youn mesailerle sizler için elimizden geldii kadar mükemmel olmasna çaltmz bu saynn siz deerli okuyucularmzn beenisini kazanacan ümit ediyoruz.
 
2010 ylnn tüm insanla bar ve huzur getirmesi dileiyle…

 Saz ve Söz Bamsz Türk Müzii Yayn olarak yazlarmzdan alnt yapldnda kaynak belirtilmesini rica ederiz.
www.sazvesoz.net | bilgi@sazvesoz.net